• Zgon w szpitalu

  Poradnik

  Zgon w szpitalu
Telefon Horus

ZGON W SZPITALU - JAK POSTĘPOWAĆ

PROCEDURA POSTĘPOWANIA GDY BLISKA OSOBA UMIERA W SZPITALU

W przypadku gdy miejscem zgonu jest szpital, nie wzywa się lekarza, trzeba jednak pamiętać że placówka może chcieć przeprowadzić sekcję zwłok. Rodzina osoby zmarłej może zwrócić się do dyrekcji szpitala z prośbą o odstąpienie od sekcji. Jeśli nie ma podstaw prawnych do wykonania sekcji, prośba powinna zostać rozpatrzona pozytywnie. Dalsze czynności są takie jak w okolicznościach śmierci w domu, czyli wizyta w USC dla odebrania aktu zgonu. Przypomnijmy, że należy udać się do Urzędu na obszarze gminy, w której nastąpił zgon a nie tej, gdzie osoba zmarła była zameldowana. Po uzyskaniu aktu zgonu można rozpocząć przygotowania do pogrzebu – skontaktować się z duchownym, który miałby odprawić ceremonię oraz z Salonem Pogrzebowym, którego pracownicy będą pomocni przy realizacji wszystkich założeń i załatwianiu formalności.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Kremacje i ekshumacje, usługi pogrzebowe i akcesoria: urny, trumny, odzież pogrzebowa
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Zakład pogrzebowy HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów i ceremonii pogrzebowych na najwyższym poziomie. Potrafimy zrozumieć jak trudne emocje towarzyszą po utracie ukochanej, bliskiej osoby, dlatego zapewniamy fachową pomoc przy realizacji wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Nasza zróżnicowana oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy takie jak: sprzedaż trumien oraz urn. Posiadamy eleganckie karawany, dzięki którym zapewniamy transport zwłok na terenie całego kraju i za granicą. Zapraszamy do kontaktu z naszym Salonem Usług Pogrzebowych w Szczecinie. HORUS czynny jest przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  ul. Anieli Krzywoń 16
  70-820 Dąbie
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

Copyright © 2021 www.horus-szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.