• Odzież pogrzebowa

  Akcesoria pogrzebowe

  Odzież pogrzebowa
Telefon Horus

ODZIEŻ POGRZEBOWA

ODZIEŻ POGRZEBOWA DAMSKA I MĘSKA

W każdej kulturze na świecie ubiór osoby zmarłej jest częścią oprawy pogrzebu. Jego zadaniem jest podkreślenie powagi chwili oraz subtelne okazanie solidarności z najbliższymi osoby zmarłej i towarzyszącymi im emocjami smutku, żalu i nadziei. Tym co najważniejsze w takiej garderobie nie jest dostosowanie do trendu w modzie, ale stonowana kolorystyka i prostota fasonu, choć można znaleźć także komplety nieco odbiegające od stereotypu odzieży żałobnej.

Znając specyfikę pogrzebów i towarzyszących im nastrojów Salon Pogrzebowy Horus oferuje specjalnie skomponowany asortyment odzieży pogrzebowej przeznaczonej dla osób zmarłych. W ofercie znajdziecie Państwo odzież wierzchnią, bieliznę oraz dodatki takie jak rękawiczki, apaszki albo nakrycia głowy. Oczywiście osobna propozycja dotyczy Pań, a osobna – Panów. Na Państwa życzenie nasi pracownicy wykonują toaletę pośmiertną osób zmarłych, zajmują również ubraniem ich w dostarczoną, lub zakupioną u nas garderobę. Jeśli zachodzi taka potrzeba służymy również doradztwem w sprawie stosownego doboru odzieży pogrzebowej.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Kremacje i ekshumacje, usługi pogrzebowe i akcesoria: urny, trumny, odzież pogrzebowa
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Zakład pogrzebowy HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów i ceremonii pogrzebowych na najwyższym poziomie. Potrafimy zrozumieć jak trudne emocje towarzyszą po utracie ukochanej, bliskiej osoby, dlatego zapewniamy fachową pomoc przy realizacji wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Nasza zróżnicowana oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy takie jak: sprzedaż trumien oraz urn. Posiadamy eleganckie karawany, dzięki którym zapewniamy transport zwłok na terenie całego kraju i za granicą. Zapraszamy do kontaktu z naszym Salonem Usług Pogrzebowych w Szczecinie. HORUS czynny jest przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  ul. Anieli Krzywoń 16
  70-820 Dąbie
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

Copyright © 2021 www.horus-szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.