• Akcesoria do ceremonii

  Akcesoria pogrzebowe

  Akcesoria do ceremonii
Telefon Horus

AKCESORIA DO CEREMONII POGRZEBOWEJ

AKCESORIA I ELEMENTY TOWARZYSZĄCE CEREMONII POGRZEBU

Nieodłączną częścią sfery pogrzebowej są tak zwane akcesoria funeralne, czyli środki i przedmioty związane z przebiegiem pogrzebu, jego oprawą, z obecnością akcentów światopoglądowych i wyznaniowych oraz z powagą chwili, jaką jest pochówek. Wychodząc naprzeciw licznym oczekiwaniom, w ofercie Salonu Pogrzebowego Horus znalazły się także akcesoria, stanowiące nie tylko oprawę uroczystości, ale również udogodnienia.

Do takich elementów należy na przykład namiot używany przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych – upału, deszczu, albo śniegu. Chwilę pożegnania osoby bliskiej możemy również wyposażyć z miejsca siedzące, czyli krzesełka dla rodziny, albo dla żałobników w podeszłym wieku, dla których dłuższe momenty stania mogą być uciążliwe. Wyznaczenia miejsca pochówku oraz odgrodzenie go od reszty cmentarza, lub wyznaczenie miejsca dla najbliższych osobie zmarłej można dokonać przy pomocy rozstawionych słupków z linami. Do wyposażenia ceremonii organizowanych przez nasz Salon należy również winda pogrzebowa, przy pomocy której opuszcza się trumnę do grobu. Jej użycie likwiduje ryzyko upuszczenia skrzyni podczas osadzania trumny w ziemi, co może się zdarzyć bez względu na warunki. Winda wykorzystuje napęd elektryczny i jest sterowana pilotem bezprzewodowym. Mechanizm opuszczający jest okryty kirem, a harmonijne działanie podkreśla dostojeństwo pogrzebu. Dodatkową częścią oprawy ceremonii pogrzebowej jest profesjonalne nagłośnienie, bardzo przydatne w przypadku większej liczby żałobników albo konieczności dłuższych wystąpień wspominających życie i dokonania osoby zmarłej.

Salon Pogrzebowy HORUS w Szczecinie zapewnia Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji po utracie ukochanej osoby pomoc przy dokonywaniu niezbędnych formalności związanych z pochówkiem.

Nasi pracownicy zapewniają wyjątkową dbałość o zachowanie podniosłego charakteru całej uroczystości pogrzebowej, ponadto służą pomocą, radą oraz wsparciem w ciężkich chwilach

HORUS znajduje się przy ul. Ku Słońcu 16 w Szczecinie. Zachęcamy do kontaktu z nami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Telefon Horus
Kremacje i ekshumacje, usługi pogrzebowe i akcesoria: urny, trumny, odzież pogrzebowa
Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów
HORUS - SALON USŁUG POGRZEBOWYCH
Zakład pogrzebowy HORUS w Szczecinie to gwarancja kompleksowej organizacji pogrzebów i ceremonii pogrzebowych na najwyższym poziomie. Potrafimy zrozumieć jak trudne emocje towarzyszą po utracie ukochanej, bliskiej osoby, dlatego zapewniamy fachową pomoc przy realizacji wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Nasza zróżnicowana oferta usług pogrzebowych obejmuje wszystkie niezbędne elementy takie jak: sprzedaż trumien oraz urn. Posiadamy eleganckie karawany, dzięki którym zapewniamy transport zwłok na terenie całego kraju i za granicą. Zapraszamy do kontaktu z naszym Salonem Usług Pogrzebowych w Szczecinie. HORUS czynny jest przez całą dobę!
DANE KONTAKTOWE:
Salon usług pogrzebowych Horus
Prezes Agnieszka Nowaczyk-Antoniuk
 • ul. Ku Słońcu 16
  71-073 Szczecin

  ul. Anieli Krzywoń 16
  70-820 Dąbie
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Biuro: tel. fax: 91 488-65-85
  Biuro: tel. kom. 501-359-223
 • Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe:
  501-359-311
 • NIP: 855-001-59-91
  REGON: 811631336

Copyright © 2021 www.horus-szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.